You are here

НАЗНАЧИТЬ ВСТРЕЧУ, ЧТОБЫ ПОДАТЬ ЗАЯВКУ В ЛЮБЛИНЕ

KOMUNIKAT

Osoby objęte obowiązkiem odbycia kwarantanny, o której mowa w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r. poz. 861, z późń. zm.) będą obsługiwane przez tutejszy Urząd po jej zakończeniu.

Informujemy, że osoby, które nie odbyły ww. obowiązkowej kwarantanny nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z pracownikami Urzędu.

Szczegółowe informacje dotyczące obowiązujących zasad postępowania w trakcie ogłoszonego na terytorium RP stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemiologicznego w związku z pandemią COVID-19 znajdziesz na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus

W celu przełożenia terminu wizyty w naszym urzędzie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 81 74 24 549 albo 81 74 24 781 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej: cudzoziemcy.lublin.uw.gov.pl w zakładce "kontakt". 

PAMIĘTAJ!!!

W przypadku, kiedy istnieje podejrzenie zakażenia, nawet jeśli nie masz jeszcze objawów, pozostań w domu, unikaj kontaktu z innymi osobami, aby nie doszło do rozprzestrzeniania się wirusa.

Jeden chory (również Ty) może być źródłem zakażenia wszystkich pozostałych osób w urzędzie.

PAMIĘTAJ!!!

Masz możliwość złożenia wniosku lub uzupełnienia dokumentów za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 

UMÓW SIĘ W CELU ZŁOŻENIA WNIOSKU LUB ODBIORU KARTY POBYTU W LUBLINIE

Do poprawnego wyświetlenia wniosku wymagana jest przeglądarka Google Chrome lub Mozilla Firefox